Fungujeme beze změn

Jen jsme se trochu přizpůsobili dané situaci. Někteří kolegové oprášili notebooky a pracují z pohodlí domova na home office. V naší kanceláři ale i tak je vždy někdo ve střehu, takže se s námi určitě neminete.

Online služby

 

Jakoukoliv schůzku, konzultaci, či předvedení přístroje si s námi můžete domluvit telefonicky či e-mailem.

Jsme připraveni s Vámi většinu požadavků vyřešit virtuálně. Po dohodnutí času schůzky Vám pošleme odkaz na schůzku v aplikaci Teams a budeme Vás čekat online.

     

Školení

Vypsaná jarní školení jsme prozatím odložili a o náhradních termínech Vás budeme informovat, jakmile se současná situace trochu uklidní. Všechny rezervace zůstávají v platnosti.

Máte v rámci současných opatření méně práce nebo volnější režim chcete využít ke vzdělávání? Připravíme Vám školení na míru online.

V případě zájmu o online školení klikněte zde.

Gamin a karanténa

      

Holky z našeho týmu si minulý týden řekly, co s načatou sobotou. Nažhavily šicí stroje a společnými silami ušily obrovské množství roušek. Takže jsme už připraveni na vše. S karanténou bojujeme vyzbrojeni humorem a pozitivní náladou.

Zde se můžete podívat na to, jak v Gaminu bojujeme s karanténou.

     

     

Jak se v bojových podmínkách daří Vám?

 

Ať už z pohodlí domova nebo z kanceláře Vám přejeme pevné zdraví, ještě pevnější nervy s domácími úkoly a těšíme se na brzké shledání.

 

Tým Gamin

Mgr. Radana Brábníková

Ing. Pavel Medvec

Ing. Michaela Pospíšilová

Ing. Ivo Bojas

Renáta Sabolová

Bc. Jana Kmeťová