Potkáme se na Myslivně?

Na semináři Progresivní a netradiční technologie povrchových úprav představíme unikátní novinku - simulátor lakování a tryskání SimSpray. Seznamte se s ním v rámci přednášky Virtuální realita v praktickém tréninku lakýrníků.

Virtuální lakování - SimSpray

SimSpray - pohled lakýrníka

      

Problém sehnat dostatek kvalifikovaných pracovníků je stále větší a větší. Udržení si kvalitního lakýrníka, a to jak v oblasti mokrého, tak i práškového lakování je stále těžší. 

Zácvik lakýrníků provádí mnoho lakoven v rámci svého provozu, a jak víme, jde o ekonomicky náročný proces. Velmi zajímavou alternativou klasického zaškolení je virtuální realita. 

Zaškolení lakýrníků tak probíhá v simulovaném prostředí lakovny, kdy pracovník díky speciálním brýlím vidí reálnou vzdálenost mezi pistolí a lakovaným povrchem.

Výukový proces spočívá v postupném lakování od jednoduchých aplikací, až po složité díly. Systém zobrazuje reálný proces, včetně vyhodnocení vad a jiných defektů a znázorňuje tloušťku lakované vrstvy.

Na semináři Vám SimSpray představíme, můžete si ho vyzkoušet a otestovat tak svou schopnost rychle a správně nalakovat konkrétní díly. V rámci přednášky Virtuální realita v praktickém tréninku lakýrníků Vám představíme tuto moderní a atraktivní metodu zácviku nových lakýrníků.

Těšíme se na společné setkání na Myslivně již za týden - 4. - 5. 12.. 

     

     

Mgr. Radana Brábníková

Ing. Pavel Medvec

Ing. Michaela Pospíšilová

Ing. Ivo Bojas

Renáta Sabolová

Bc. Jana Kmeťová