Naši lektoři

Radana je korozní inženýrka s více než 20letou praxí v oboru. Zaměřuje se především na práškové lakovny. 

V Gaminu školí semináře Kontrola kvality v práškovém lakováníHodnocení procesu vypalování s dataloggerem Curve-X.

Účastníci našich školení Radanu hodnotí jako příjemnou, usměvavou lektorku s pozitivním přístupem, která odborně zodpoví všechny vaše dotazy. Na jejích seminářích se dozvíte plno nových poznatků a zároveň se budete bavit.

 

 

Pavel je expertem v oboru s mnohaletou praxí. Je držitelem prestižního certifikátu FROSIO Inspektor Level 3 a jeho školeními prošly již desítky účastníků jak v Česku, tak na Slovensku.

S Pavlem můžete diskutovat na seminářích Kontrola kvality v protikorozní ochraně, Urychlené korozní zkoušky a jejich vývoj nejen v automobilovém průmyslu nebo ElcoMaster a ElcoMaster Mobile App

Pavlovy semináře jsou velmi oblíbené pro praktické ukázky a odborný výklad, který je podáván velmi poutavou formou.

 

Ing. Vít Dorničák, Ph.D.

Víťa je zkušeným FROSIO inspektorem Level 3 a soudním znalcem v oboru chemie se specializací na protikorozní ochranu s dlouholetými praktickými zkušenostmi.

S Víťou se můžete potkat na seminářích Norma ISO 12944 se zaměřením na nátěrové hmoty Vady nátěrů v protikorozní ochraně.

Víťovo zapálení pro daná témata, jeho skvělý projev a zásoba nasbíraných zkušeností jsou jednoznačně důvody, proč si jeho školení nenechat ujít.

 

 

Míša vystudovala  obor Strojírenská technologie se zaměřením na povrchové úpravy a má dlouholetou praxi v oblasti měřicí a laboratorní techniky a destilace rozpouštědel.

Míša vás provede oblíbeným seminářem Kontrola kvality v protikorozní ochraně

Míšiny semináře jsou nabité pozitivní energií a odnesete si z nich množství nových poznatků a praktických znalostí z oboru.

Gamin: Michaela Pospíšilová

 

Martin Hublar

Martin je technikem pro povrchové úpravy a v prostředí lakování a lakoven se pohybuje již mnoho let. Žádná vada mu není cizí a jeho primárním zaměřením je problematika práškových lakoven.

Své zkušenosti vám rád předá na kurzu Vady v práškovém lakování.

Jeho semináře jsou prakticky zaměřeny a odvezete si z nich množství poznatků a zkušeností.


Mgr. Radana Brábníková

Ing. Pavel Medvec

Ing. Michaela Pospíšilová

Renáta Sabolová

Bc. Jana Kmeťová